Firmamız
 

Sayın Yönetici

-----
Gemi bakım & onarım, gemi inşa, çelik kontrüksiyon, kum & grid raspa ve boyanması, tank-sarnıç içi raspa ve boyaması, makina tesisatı, montajı-demontajı, ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemleri, bakım-onarımı, işletme ve makina yedekleri ile madeni yağlar, kazan kimyasalları & sistemleri, kimyasal temizlikleri konusunda taahhüt işleri yapmaktadır.

-----Firmamız istenildiğinde projelendirme aşaması da dahil olmak üzere tavan vinçleri, taşıyıcı köprü, ve yürüyüş takımları imalatını yapmaktadır.

-----Çelik konstrüksiyon fabrika binası imalatı, sökülmesi, taşınması ve montaj işleri yapılmaktadır..

-----Ayrıca Afrika ülkelerinden teak, iroco, sapelli, paddoks, zingana, ebene, venge vb. kıymetli ağaçların ithalatını yapmakta ve orman ürünleri satışı konusunda deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

-----Firmamızın kendi konularında yapmış olduğu işlerle ilgili olarak ihtiyaç duyulduğu zaman firmanıza faydalı olabileceğiniz inancı ve prensibi ile saygılarımızı sunarız.

FİRMA TANITIMI

-----Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup kurulduğu tarihten bu güne kadar Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın, Ulaştırma Bakanlığı bünyesindeki kamu kurumlarının ve özel kuruluşların çeşitli birimlerinde tekne-gemi imalatı, tekne-gemi bakım & onarımı, liman & mobil vinçlerin onarımları, makina tesisatı, montajı –demontajı, bakım & onarımı, işletme ve makina yedekleri temini gibi konularda taahhüt işleri yapmaktadır. Bunun yanısıra teak, iroco, sapelli, paddoks, zingana, ebene, venge vb. kıymetli ağaçları yurtdışındaki birçok ülkeden ithal etmektedir.

----- Bu güne kadar şirketimiz, aldığı bütün ihaleleri en iyi şekilde ve zamanından önce tamamlayarak yerine getirmiştir. Yaptığımız işler listesinde belirtilen konularda, uzman kadromuzla bilinçli ve güvenilir hizmetler verilmiştir. Çalışma konularımızla ilgili malzeme temini için ilişkide olduğumuz firmalar, kendi alanlarında saygın ve güvenilirdir. İşveren tarafından verilecek işlerle ilgili olarak teknik ve genel detayları değerlendirmek üzere şirket bünyemizde kurulmuş olan ARGE “Projelendirme, Araştırma ve Geliştirme Grubu” tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda, işverenin rahatça teklif alabileceği anlaşılır bir dosya sunulmaktadır.

----- Şirketimizin hiçbir bankada herhangi bir banka kredisi borcu bulunmamaktadır. Yapmış olduğu işlerdeki tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarından yapmaktadır.

İMALAT GRUBU

-----
Gemilerin ST 42 gemi inşa çeliğinden inşası, tamir-bakım ve onarım işlerinin yapılması. Liman rıhtım vinçlerine ait çelik konstrüksiyon, yedek parça imalatı, montaj ve onarımlarının yapılması. Çelik konstrüksiyon bina imalatı, sökülmesi, taşınması ve montajı işlerinin yapılması. Petro-Kimya, Çimento sektörü için paslanmaz çelikten müşteri talebine göre özel imalat ve montajı.

  Gemi ve Tekne İmalatı
  Gemi Karina ve Bordo Saçlarının Yenilenmesi
  Çelik Tank ve Sarnıç İmalatı
  Havalandırma İle Tesisat Boru Devrelerinin İmalat ve Montajı
  Özel Kuler (Exchanger) İmalatı
  Aşındırma Plakaları İmalatı
  Vals ve Mil Yüzlerinin Çelik Kaplan
  ması
  Özel Makine Yedek Parça İmalatı
  Çelik Konstrüksiyon Bina İmalatı
  Liman ve Kara Vinçlerine Ait Parça İmalatı
  Tavan Vinçleri İmalatı
  Bina ve Aydınlatma Direkleri Ankreajı İmalatı
  Yaya Korkuluğu, Güvenlik Bariyeri İmalatı ve Montajı
  Liman ve Kara Vinçleri Demontajı, Nakledilmesi ve Montajı
  Çelik Konstrüksiyon Bina Demontajı, Nakledilmesi ve Montajı


TAAHHÜT GRUBU

----- Çelik Kontrüksiyon, Madeni Yağ, Gıda, Kimya, Petro-Kimya, Petrol, Resmi, Kamu ve Özel Sektör için
  Endüstriyel Taahhüt Hizmetleri ;
  İmalat, Montaj ve İnşaat
  Çelik Kontrüksiyon
  Basınçlı Tanklar
  Saha Depolama Tankları
  Borulama
  İzolasyon ve Boya
  Yangın Sistemleri
  Elektrik / Enstrümantasyon
  Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS)
  Elektrojen Grupları
  Trafo, Konverter Bakımları
  İnşaat & Montaj
  Satın Alma
  Devreye Alma
  Detay Dizayn
  Malzeme Temini
  Anahtar Teslim Taahhüt
  Çelik Saç ve Profil Satışı

 
Haber ve Duyurular